7

4 comments

[–] jidlaph 1 points (+1|-0)

To be fair I wasn't going to get most of them, either.

Rice-A-Roni: $2.29?
Tide Pods: WTF. Are people really that afraid of powder detergent? I'm pretty sure my 11-lb bag of whatever cost ~$8.
Floss: $2.49
Tortinos: $4.99? I spend more time with the bulk dry goods bins than in the freezer section
Artichoke Dip: Not a clue

I don't know how many I would have got within a dollar, but I'd have ballpark guesses.
I think Bill was just flinging darts at the board. The look on his face was the one I give when asked the square root of pie.